Politická kaviareň
Diskusia 661 Krajina kabelárov Väčší formát

Z Bratislavy do Bystrice na debilobuse a naspäť

V predvečer župných volieb pár poznámok k tomu, kto sa tu priživuje na pozemkoch.

YouTube Preview Image

Zdroje, na ktoré v príspevku odkazujem, nájdete tu:

Pavol Frešo, oficiálny životopis

Peter T. Leeson: Gypsy law

Sasha Issenberg: How President Obama’s campaign used big data to rally individual voters

Share |

Komentáre (8)

 • tap 22.11.2013 18:48

  No prve dnesne video… to bol fajny trapas… 25minut vyvracat nejake ciganstva… Esteze tu mame aj toto… stary dobry Marian. Tlieskam.

 • olmar 23.11.2013 10:18

  Pán Vitkovič
  S vaším komentárom možno v celku súhlasiť. Len prosím Vás, pri svojom prejave nebúchajte rukou po stole, ani sa nehrajte s tužkou s búchaním o stôl a ani bezcieľne neprehadzujte a nešuchocte papiermi po stole, nebrblite si pod nos, lebo vám je ťažko rozumieť. Ak moje dobré rady, ktoré nemajú za cieľ vás znemožňovať prijmete a vyvarujete sa týchto chýb, bude všetko OK.

 • Baša 25.11.2013 13:16

  pridávam sa k olmarovi – plynutím času sa ten pomalý familiárny tón a ľahostajná nezreteľná artikulácia sprevádzaná rušivým klepotom stali “dominantnou stopou” zvuku a obsah slov sa stratil kdesi v kozme. aj keď som chcela oceniť autora za zdieľanie myšlienok, bola to veľmi nevhodná forma zdieľania…

 • Branislav 02.12.2013 17:06

  Dobrý deň pán Vitkovič!
  Mohli by ste mi prosím Vás na adresu inzinierskacinnost.sr@gmail.com poslať Vami na stránke MsÚ v BB nájdenú faktúru spoločnosti REALITY INDUSTRIES, s.r.o.
  (M.Belička) za pozemky v Banskej Bystrici? Nedarí sa mi overiť informácie, ďakujem.

 • V 05.12.2013 22:26

  Dobrý deň pán Vitkovič, pravidelne sledujem Vaše blogy, sú skvelé. A tento blog ma ako Bansko-bystričana zaujal o to viac. Chceli ste vedieť info o Dipl. Ing. Richardovi Mášovi, neverili by ste, kde ho kopli po doslúžení pána Králika, žeby do Bruselu na euroúradnícke miesto… ? A verte, že sa úprimne usmievam, keď Vám Richard s dôveryhodným výrazom v tvari oznámil, že v BB bude Toyota, pretože sa usmievam, síce so “slzami” sklamania aj nad tým, že takýto chronickí rozprávkari ako Richard M. obhospodarujú Brusel …

 • marián vitkovič 12.12.2013 0:09

  pre ” V ” – takže Dipl. Ing. ” Toyota ” Máša skončil v Bruseli ? Aké úžasne “slovenské” , aké skvelo integračne- rozvojové a kohézne …! Ked som vtedy pred 13 rokmi toho útleho chlapca s tým ťarbavým ” rozvojovým ” newspeakom počúval, chcelo sa mi po cca pol hodine kúpiť mu lízatko … Akurát si ešte na ten júnový deň roku 2000 presne pamätám, že som sa súrne musel ísť vychcať, tak mi ukázal WC na tom magistráte – a ked som tam vošiel , čudoval som sa nad spústou veľkých kytíc vo vázach a chlastom v darčekových taškách tam uskladnených . Vyšiel som von a nejakej ťoťke čo sa akurát motala na chodbe som sa spýtal, že čo to majú na hajzli za darčekovú predajňu . Milo odvetila,že nejaký činovník dnes oslavuje 50- ku ….

  Presperín, Králik, Saktor, Murgaš, Maňka , Kotleba – nekotleba …- Banská Bystrica je krásne ale ” nešťastné ” mesto . Dnes už len semenište a odkladište kadejakých zaslúžilých tunelárov investičných fondov z kupónky, odrbávačov na DPH a dani z benzínu s celoslovenskou posobnosťou, pozostatkov Mečiarových snov o 2. finančno- bankovom centre Slovenska , … mesto úradníkov , reštík, kaviarní … Takmer totálne – ako celý Horehron – kompletne dezindustrializované .

  Pritom , asi v 1988 mi to mesto pripadalo čarovné – durch námestím až po Národný dom, krásne historické budovy – ešte ” nezrevitalizované ” bankami a privatizérmi … skvelý antikvariát – prosto všetko s ” dušou ” nielen Beniczkého dom … úplne to kúzlo zmizlo , ” asi starneme ” … Každopádne , úprimne vám tam prajem viac šťastia na správnych ľudí a veľa spoločného ťahu za rozumnými, áno- reálne produkčnými cieľmi . Nemože to byť stále len o mocných chlapoch z mužského zboru zo šumiaca čo mohutne s ” Na Kráľovej holi ” ohlučujú pravidelne všetky folklórne festivaly po Slovensku , cestujúc na ne s 10 kilami slaniny, 5 kg cibule a 10- litrovkou borovičky v autobuse … Aj ked aj to je v podstate fajn .

 • yjtbfwxlc 02.01.2017 22:34

  Z Bratislavy do Bystrice na debilobuse a naspäť | Blog JeToTak.sk
  yjtbfwxlc http://www.g8rjpvk238eibs6810g0k1689to1vl73s.org/
  [url=http://www.g8rjpvk238eibs6810g0k1689to1vl73s.org/]uyjtbfwxlc[/url]
  ayjtbfwxlc

 • betterscooter.com 08.01.2017 17:13

  a really excellent betterscooter.com. I attempted these folks in during the shop together with got all of them. When i wil certainly not settle for airwalk.

Pridaj komentár